Fotowoltaika czyli źródło czystej i "darmowej" energii

Fotowoltaika, instalacja fotowoltaiczna - Poznań - montaż paneli fotowoltaicznych/słonecznych

Montaż paneli fotowoltaicznych/słonecznych

Fotowoltaika, instalacja fotowoltaiczna + montaż paneli fotowoltaicznych/słonecznych

fotowoltaika Poznań
instalacja fotowoltaiczna Poznań

O nas

Adapia Energy to firma działająca w branży Odnawialnych Źródeł Energii (OZE). Instalacja fotowoltaiczna nie jest dla nas niczym obcym. Posiadamy duże doświadczenie w projektowaniu i montażu paneli słonecznych. Dokładnie wiemy jak należy przeprowadzać takie projekty, aby efekty były jak najbardziej satysfakcjonujące. Dostarczamy Państwu usługę kompleksowej realizacji mikroinstalacji elektrowni słonecznych wraz z montażem i serwisem na terenie całej Polski. Fotowoltaika to technologia, która właściwe zamontowana może przynieść oczekiwane skutki nawet w trudnych lokalizacjach. Oferujemy profesjonalną pomoc w zakresie doboru optymalnej formy finansowania oraz wszelkich formalności niezbędnych do otrzymania obowiązujących dotacji.

Fotowoltaika

Naszą specjalizacją są instalacje fotowoltaiczne typu on-grid wykonywane na powierzchniach dachowych (na wszystkich rodzajach poszycia). Montaż paneli słonecznych realizujemy również na naziemnych konstrukcjach niezależnych. Ugruntowane doświadczenie połączone z ciągłą edukacją oraz otwartością na nowinki technologiczne sprawia, że nie ma dla nas rzeczy niemożliwych nawet tam, gdzie inne firmy rozkładają ręce. Jesteśmy w stanie naprawdę zadbać o to, aby fotowoltaika dotarła w wiele miejsc w Polsce, nawet tych, które początkowo wydają się niezwykle wymagające. Nasi pracownicy wiedzą, że montaż paneli słonecznych nie może zostać przeprowadzony w przypadkowy sposób w dowolnym miejscu. Dbają o jak najlepsze i najoptymalniejsze do umieszczenia tam paneli.

montaż paneli słonecznych Poznań
montaż paneli fotowoltaicznych Poznań
Korzyści technologiczne

Instalacja stringowa z centralnym falownikiem


Instalacja stringowa z optymalizatorami SolarEdge


Instalacja oparta o mikrofalowniki nowej generacji
Wydajność - autonomiczna praca modułów
Bezpieczeństwo - brak możliwości zapłonu
Bezgłośność - falownik chłodzony pasywnie
Szybki montaż - szeregowe połączenie modułów
Elastyczność - swoboda rozbudowy w przyszłości
Oszczędność - niska cena i rachunki za prąd bliskie 0 zł
Serwis - brak obowiązku serwisowania
Gwarancja - długie okresy nawet do 25 lat

Moduły PV

montaż paneli fotowoltaicznych Poznań

Panele polikrystaliczne

Tańsza technologia, o dobrych parametrach skupiania światła rozproszonego. Nieco niższa tolerancja cieplna i wyższa temperatura pracy w porównaniu do technologii mono. Moc dla modułów o standardowych wymiarach poniżej 300Wp. Niebieski kolor ogniw

montaż paneli słonecznych Poznań

Panele monokrystaliczne

Najwyższa jakość wykonania. Ogniwa produkowane z jednego kawałka krzemu. Wysoka sprawność energetyczna. Moc dla modułów o standardowych wymiarach ogniw powyżej 300Wp. Granatowo/czarny kolor ogniw

fotowoltaika Poznań

Panele monokrystaliczne "full black"

Panele monokrystaliczne w “czarnej” odmianie. Czarne ramki, czarne ścieżki oraz czarne ogniwa, pasujące estetyką do ciemnych dachów. Brak różnic funkcjonalnych w porównaniu do paneli monokrystalicznych w wariancie srebro/aluminium

instalacja fotowoltaiczna Poznań

Panele monokrystaliczne "half cut"

Technologia produkcji paneli monokrystalicznych (także dla odmian “full-black”). 120 ogniw zamiast 60, bez zwiększania wymiarów zewnętrznych modułu. Główne atuty to niższa temperatura pracy, niższe obciążenia prądowe oraz nieco lepsze radzenie sobie z cieniem.

Sam wybierz technologię która cię interesuję!

montaż paneli słonecznych Poznań

Instalacja fotowoltaiczna – atrakcyjna cena

Optymalna struktura firmy oraz doświadczenie handlowe w zakresie importu komponentów fotowoltaicznych sprawiają, że nasza oferta jest wysoce konkurencyjna nie tylko w zakresie jakości komponentów oraz wykonania, ale także ceny. Klient naszej firmy nie opłaca sztabu handlowców, kadrowych i marketingowców, a jedynie usługę, którą faktycznie jest zainteresowany. Fotowoltaika to stosunkowo kosztowny proces, dlatego dbamy o to, aby niepotrzebnie nie podwyższać jego ceny. W Adapia Energy atrakcyjna cena idzie w parze z wysoką jakością. Nasza instalacja fotowoltaiczna to zdecydowanie słuszna inwestycja, która w przyszłości na pewno się zwróci i będzie korzystana dla jej użytkowników.

Montaż paneli słonecznych

Instalacja fotowoltaiczna będzie skuteczna tylko przy właściwym montażu. Dlatego w naszej firmie zajmują się tym certyfikowani instalatorzy, którzy dbają przede wszystkim o zadowolenie Klienta. Montaż paneli słonecznych odbywa się w zależności od potrzeb i możliwości na dachu budynku lub na ziemi. Nasz ekipa fachowców realizuje zlecenie w dogodnym dla Państwa terminie. Dzięki doświadczeniu i dużej sprawności pracowników cały proces jest przeprowadzany szybko i dokładnie. Montaż paneli fotowoltaiczny to jeden z ostatnich, ale równie istotnych etapów instalowania tej technologii pozyskiwania energii. Poza sprawami technicznymi dbamy również o estetykę wykonania i porządek w miejscu pracy. Jest to zdecydowanie przejaw naszego profesjonalizmu i chęć pozyskania zadowolonych Klientów.

Kołobrzeg, Zachodniopomorskie, 10kWp

Instalacja fotowoltaiczna – jakość

Doskonale wiemy, że instalacja fotowoltaiczna jest tak dobra jak jej najsłabsze ogniwo, dlatego jakość montażu, narzędzi oraz komponentów zawsze stoi na najwyższym poziomie. Nie pozwalamy sobie na niedopatrzenia czy niedociągnięcia. Fotowoltaika jest zbyt kosztową technologią, aby pozwala sobie na błędy. Właściwy montaż paneli słonecznych nie będzie możliwy bez profesjonalnych narzędzi. Nawet najlepszy fachowiec bez odpowiedniego sprzętu będzie miał kłopot z poprawnym montażem. Dlatego naszych specjalistów zaopatrujemy we wszystko co niezbędne do sprawniej i kompleksowej pracy. Dodatkowo możemy zagwarantować Państwu wysoką jakość dzięki sprawdzonym producentom. Fotowoltaika to wieloletnia inwestycja, dlatego musimy być pewni jej jakości. Odporność na czynniki zewnętrzne i niska częstotliwość występowania usterek to podstawa każdej instalacji. Gwarancją niezawodności są zdecydowanie dobrze dobrane i jakościowe komponenty.

Mój prąd 3.0

Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej poinformował że 1 lipca 2021 r. wystartuję kolejna edycja programu dofinansowań “Mój Prąd”. Koszty instalacji fotowoltaicznych poniesionych przed terminem rozpoczęcia naboru będą kwalifikowały się do korzystania z środków nowej edycji programu. Do dofinansowania zostaną zakwalifikowane instalacje fotowoltaiczne zakończone od 01.02.2020 do 31.12.2023.

0
Dopłaty do instalacji fotowoltaicznej
Instalacje fotowoltaiczne Poznań

Galeria - Realizacje

Fotowoltaika

Masz więcej pytań?

Skontaktuj się z Nami a odpowiemy na wszystkie nurtujące Cię pytania odnośnie finansowania i dotacji fotowoltaiki

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza w celu uzyskania wyceny