Parę słów o naszej firmie

O nas

Szanowny kliencie, jeżeli nie trafiłeś do nas z polecenia, które automatycznie rozwiało Twoje wątpliwości, odpowiadamy na pytanie dlaczego warto powierzyć naszej firmie wykonanie instalacji fotowoltaicznej.

Nie oceniamy konkurencji, nie krytykujemy ani tej najmniejszej, ani tej największej. Jesteśmy dumni z naszej pracy i podchodzimy do niej z pełnym zaangażowaniem.

Jesteśmy zespołem praktyków, którzy niejedną teorię naukową zweryfikowali w realnym życiu. Posiadamy fachowy, zaangażowany, przyjaźnie nastawiony i doświadczony zespół. Nasza wiedza nie kończy się na szkoleniu handlowym, folderach, czy opowieściach innych.

Nie wykorzystujemy w komunikacji “bełkotu” marketingowego i jeśli są zagadnienia wymagające wyjaśnienia, to je rzetelnie wyjaśniamy. Potrafimy bezstronnie i partnersko odpowiadać na wszystkie pytania, nawet jeśli efektem odpowiedzi będzie rezygnacja z instalacji w naszej firmie.

Dajemy Państwu tyle czasu na decyzję, ile jest potrzebne. Nie tworzymy fikcyjnych problemów oraz nie przyspieszamy decyzji na siłę, poprzez stwarzanie handlowego wrażenia “wyjątkowej okazji w tej jednej jedynej chwili”. Fotowoltaika to inwestycja na wiele lat, dlatego każdy klient ma pełne prawo dokonać wyboru w spokoju, bez ukrywanej presji ze strony handlowca (tak samo jak porównać ofertę).

Rzetelnie informujemy o terminach i realnie planujemy czas realizacji.

Nie wyślemy do Państwa osoby, która w momencie “sprzedaży instalacji” nie ma żadnego pojęcia o tym kto i jak fachowo będzie realizował montaż (bo sama odpowiada wyłącznie za etap podpisania umowy).

Posiadamy własny magazyn towaru, gwarantujący płynność realizacji zleceń, których się podejmujemy oraz stabilność naszej oferty.

Posiadamy własne, doświadczone ekipy montażystów – nie wysyłamy do Państwa podwykonawców, których doświadczenie i profesjonalizm to (mówiąc w skrócie) loteria.

Posiadamy biuro przy ul. Karpiej 31 w Poznaniu, w którym można uzyskać wszelkie informacje.

Łączą nas bezpośrednie relacje z producentami sprzętu fotowoltaicznego, zarówno w części handlowej, jak i serwisowej, nie pracujemy w oparciu o towar niewiadomego pochodzenia pozyskany przypadkowo z rynku “po najniższej możliwej cenie”.

Nie oszczędzamy kilkunastu / kilkudziesięciu / kilkuset złotych na poszczególnych elementach instalacji czy materiałach instalacyjnych.

Pracujemy przy wykorzystaniu profesjonalnych narzędzi (posiadamy własny sprzęt również w zakresie montażu konstrukcji gruntowych).

Nasi pracownicy posiadają uprawnienia do pracy na wysokości oraz dodatkowe umiejętności dekarskie, czy alpinistyczne (przydatne na bardziej stromych dachach oraz wysokich budynkach).

Usługę montażu realizujemy w trybie “pod klucz”, nie ma zatem dodatkowych zadań na głowie.

Zainteresowanie fotowoltaiką to nie tylko nasza praca, ale również hobby, dlatego aktywnie dostosowujemy naszą ofertę do nowych trendów i oczekiwań klientów

Serdecznie zapraszamy do sympatycznej i profesjonalnej współpracy.

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza w celu uzyskania wyceny