Klimatyzacja

Klimatyzacja Poznań - montaż klimatyzacji

Klimatyzacja + montaż

Klimatyzacja AUX

Grupa AUX, działająca na rynku od 1986 roku, jest jednym z czołowych producentów inteligentnych urządzeń elektronicznych. Głównym produktem firmy jest klimatyzacja. Grupa posiada 7 nowoczesnych baz produkcyjnych – największe w Ningbo, Nanchang i Tianjin w Chinach – oraz 5 centrów badawczo-rozwojowych. Urządzenia marki AUX są dostępne w ponad 100 krajach na całym świecie. Dzięki ciągłym inwestycjom w badania i rozwój, marka AUX może zaoferować konkurencyjne, zaawansowane technologicznie i atrakcyjne stylistycznie produkty, spełniające najwyższe standardy jakości i europejskie wymagania dotyczące efektywności energetycznej. Profesjonalny montaż klimatyzacji w naszej firmie poparty jest certyfikatem autoryzacyjnym producenta i umożliwia bezpieczne korzystanie z pełni możliwości sprzętu.

Q-Smart

Klimatyzator Q-Smart wyróżnia się doskonałym designem dopracowanym w każdym calu, zaprojektowany w duchu najnowszych trendów wnętrzarskich znakomicie wpasuje się w klimat eleganckich wnętrz subtelnie podkreślając ich styl.

Q-Smart Premium

Klimatyzatory z linii Q-Smart wyróżniają się doskonałym designem dopracowanym w każdym calu. Dwa efektowne warianty kolorystyczne zaprojektowane w duchu najnowszych trendów wnętrzarskich znakomicie wpasują się w klimat eleganckich wnętrz subtelnie podkreślając ich styl.

J-Smart

Zachwycające, wyrafinowane wzornictwo na światowym poziomie. Linia dedykowana osobom ceniącym połączenie wyszukanego stylu i funkcjonalności. Zapewnia skuteczne ogrzewanie nawet przy -15 stopniowych mrozach. Dostępny również w wersji czarnej.

Klimatyzacja Gree

Klimatyzatory ścienne (oraz kasetonowe i kanałowe) Gree spełniają oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników. Szeroki wybór modeli o zróżnicowanych parametrach pracy, funkcjach i możliwościach sterowania to gwarancja wysokiego komfortu. W Poznaniu realizujemy również montaż klimatyzacji typu VRF ( Gree GMV), w budynkach wymagających minimalizacji ścieżek chłodniczych.

Modele klimatyzatorów ściennych Gree cechuje bogata kolorystyka i różnorodność stylu, od klasycznych po designerskie urządzenia idealnie komponujące się w nowoczesnych wnętrzach.

Soyal

Klimatyzator Gree Soyal to ekstrawagancki i futurystyczny model jakiego jeszcze nie było. Poza niestereotypowym wyglądem urządzenie to zostało wyposażone w nieznane dotychczasowym modelom funkcje.

Pular

Całkowitą nowością wśród klimatyzatorów ściennych Gree jest model Pular. Ten klasyczny w swym wyglądzie model dostępny w wyjątkowo niskiej cenie oferuje jednocześnie wysoką energooszczędność, szeroką funkcjonalność i pełen komfort.

Amber Standard

Luksus w standardzie! Imponuje parametrami, przyciąga kolorami! Klimatyzator Amber Standard to elegancki wygląd, wysokie parametry oraz szeroki wachlarz funkcji. Dzięki dostępnym aż 4 wersjom kolorystycznym model ten świetnie dopełni aranżację każdego wnętrza. Dostępny w wariantach kolorystycznych: biały, czarny oraz full-black.

Amber Prestige

Perfekcyjne działanie, najwyższa jakość! Klimatyzator spełniający oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Zaletami tego modelu są bogate możliwości sterowania, jak i mnogość funkcji mających wpływ na komfort użytkowania. Zapewnia skutecznie i ekonomiczne ogrzewanie nawet przy -20 stopniowych mrozach.

Systemy Multi AUX

Systemy multi split AUX umożliwiają podłączenie od 2 do 5 jednostek wewnętrznych do jednego agregatu. Pozwala to na zmniejszenie ilości potrzebnych jednostek zewnętrznych w porównaniu z układami pojedynczymi, a co za tym idzie, znaczną oszczędność przestrzeni na elewacjach budynków, dachach i balkonach.
Ponadto, urządzenia nie muszą być instalowane jednocześnie – system można z czasem rozbudować o nowe jednostki wewnętrzne, utrzymując odpowiednie parametry wydajności poszczególnych elementów układu klimatyzacji.

Klimatyzacja

Masz więcej pytań?

Skontaktuj się z Nami a odpowiemy na wszystkie nurtujące Cię pytania odnośnie klimatyzacji

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza w celu uzyskania wyceny